27 Aralık 2012 Perşembe

HADİSENİN GİZLİ ŞİFRESİ


Kendisine yanlış diyet yaptırdığı ve vücudunda sarkmalar olduğu gerekçesiyle beslenme uzmanı Şeyda Coşkun’la yollarını ayıran Hadise, Antalya ve Adana’da verdiği konserler öncesinde soluğu spor salonunda aldı.

Şarkıcının, Instagram’da paylaştığı sportif üç fotoğrafını takipçileri çok beğendi. Bir takipçisininse “Az daha kilo ver de kemiklerini görelim iyice” sözleriyle eleştirdiği şarkıcı, fotoğraflarının altına “İdman. Bu akşam Antalya, yarın akşam Adana konserimizden önce spor yaparak yola çıkmak bana sabah sabah müthiş enerji veriyor desem” notu düştü.

HADİSE KİMSE İLE AŞK FELAN YAŞAMIYORUM


İsmi sık sık aşk dedikodularına karışan güzel şarkıcı ve aynı zamanda jüri üyesi olan hadise'den aşk dedikodularına ilişkin açıklama geldi.
Genç yıldız uzun zamandır aşık olmadığını da itiraf etti.

RÜYALARIMDAKİ ERKEK

ve İki kişi hayatlarını yaşarken birlikte mutlu olsunlar yeter. Şu an yedi, sekizde kalkıyorsam, biri hayatıma giriyor diye o saatlerimi değiştiremem.

HADİSE FİYASKOSU HABERİ KONSER


Yılbaşında sahne almak için Ankara'daki bir mekanla 400 bin TL'ye anlaşan Hadise, hiç ilgi görmedi. Popçunun; 300 TL'lik 202 adet VIP biletlerinden henüz sadece 12 tanesi satıldı!

Yüksek uçan Hadise'nin yere çakılışı hızlı oldu! Ünlü popçu, yılbaşında sahne almak için birçok meslektaşından yüksek ücrete anlaştı. 31 Aralık'ta Ankara'daki Congresium adlı 3 bin 500 metrekarelik mekanda sahne alacak olan Hadise, yetkililerle 400 bin TL'ye anlaştı. Ancak; konsere beklenen ilgi olmadı. Mekanın yılbaşı akşamına kadar dolmayacağını düşünen yetkililer de; ayakta bilet fiyatlarını 250 TL'den 200 TL'ye; önceki gün de 150 TL'ye kadar indirdi.

CANLARINDAN BEZDİRDİ!
Buna rağmen; parti biletlerinin henüz sadece yüzde 5 ile 10'luk bir kısmı satılabildi. Fiyatları 300 ile 350 TL arasında değişen ve 202 kişi oturma kapasiteli VIP biletlerinin ise sadece 12 tanesi alıcı buldu. Bunu öğrenen Hadise ise kapris üzerine kapris yapmaya başladı. Ankara'ya 4 TIR ve 70 kişilik ekiple gideceğini açıklayan şarkıcının; konaklama ve kulisiyle ilgili belirttiği istekleriyle yetkilileri canından bezdirdiği söyleniyor.

RAĞBET BU İKİLİYE
Yılbaşında birçok mekan müşteri telaşına düşerken; Sıla ve Murat Boz'un konser biletleri neredeyse tükendi. Hilton'da yılbaşını karşılayacak Boz ile Lütfi Kırdar'da yılbaşına merhaba diyecek Sıla'nın en pahalı biletleri ise sınırlı sayıda kaldı.

HADİSENİN HAYALİNDEKİ ERKEK KİM ?


Seksi şarkıcı uzun zamandır aşık olmadığını itiraf etti ve hayalindeki ilişkiyi anlattı

Ünlü şarkıcı Hadise, Marie Claire dergisinin Ocak sayısına özel yaşamına dair çok özel açıklamalarda bulundu. İş yaşamından aile ortamına birçok konuda bilinmeyenlerini anlatan Hadise uzun zamandır aşık olmadığını da itiraf etti.
İşte Hadise'nin ağzından hayalindeki erkek:

'İki kişi hayatlarını yaşarken birlikte mutlu olsunlar yeter. Şu an yedi, sekizde kalkıyorsam, biri hayatıma giriyor diye o saatlerimi değiştiremem.O arkadaşlarıyla her pazar buluşuyorsa, iki pazara indirsin ama hayatından çıkarmasın. Rutinini bozmasın benim için yani... Saygı, sevgi, güven görmek isterim. Bunları hissedemezsem, o zaman bitmiştir benim için...'

24 Aralık 2012 Pazartesi

TURUNÇGİL FESTİVALİNDE HADİSE İZDİHAMI YAŞANDI


Hatay’ın Dörtyol ilçesinde “İlk Kurşun Dörtyol Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali”nin final gecesinde sahneye çıkan Hadise, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserin yapılacağı alanı erken saatlerden itibaren doldurmaya başlayan sanatçının hayranları ve sevenleri alana sığmadı. Yaklaşık 10 bin kişinin yoğun sevgi gösterileri arasında sahneye çıkan Hadise, sevilen İngilizce ve Türkçe şarkılarını dansçıların eşliğinde seslendirdi. İlk defa Dörtyol’da konser verdiğini belirten Hadise, gördüğü sevgi ve coşku nedeniyle sevenlerine “Hiçbir hediye beni sizlerin bu alkışları kadar mutlu etmez" diye seslendi.

Sevenleri Hadise’yi yakından görmek için zaman zaman izdihama neden oldular.

HADİSE SPOR SALONUNDAN RESİMLER

Kendisine yanlış diyet yaptırdığı ve vücudunda sarkmalar olduğu gerekçesiyle beslenme uzmanı Şeyda Coşkun’la yollarını ayıran Hadise, Antalya ve Adana’da verdiği konserler öncesinde soluğu spor salonunda aldı. Şarkıcının, Instagram’da paylaştığı sportif üç fotoğrafını takipçileri çok beğendi.

Bir takipçisinin “Az daha kilo ver de kemiklerini görelim iyice” sözleriyle eleştirdiği şarkıcı, fotoğraflarının altına “İdman. Bu akşam Antalya, yarın akşam Adana konserimizden önce spor yaparak yola çıkmak bana sabah sabah müthiş enerji veriyor desem” notu düştü.
21 Aralık 2012 Cuma

HADİSE YÜREKLERİ AĞIZA GETİRDİ YİNEİzmir'deki en büyük konser alanı olan İzmir Arena'da konser veren Hadise, en sevilen şarkılarını İzmirliler için söyledi. Yeni albümünden şarkılarla birlikte, beğenilen şarkılarını bir bir seslendiren Hadise, eğlencenin nabzını bir dakika olsun düşürmedi.

Sahneye çıkmasıyla birlikte büyük bir coşku ile karşılaşan Hadise, "Şimdi eğlence zamanı" diyerek konserine başladı. Hadise, gerek şarkıları gerekse sahne performansı ile izleyiciden tam not aldı. Konserde mini elbisesiyle gözlere de hitap eden Hadise’ye sahnede dansçıları eşlik etti. Fotoğraf çeken basın mensupları, Hadise’nin korumaları tarafından şarkıcıya fazla yaklaştırılmadı.

HADİSE 21 ARALIK GÜNÜNE ÖZEL FİYATLAR HAZIRLADI


O ses türkiyede juri üyesi olan ganç ve güzel şarkıcı hadise 21 aralık maya kıyameti için özel ve ucuz fiyat hazırladı.

Maya Takvimi'ne dayandırılan ve bütün dünyada yankı uyandıran 21 Aralık Kıyamet günü senaryoları, sosyal medyanın yanı sıra birbirinden ilginç fikir ve aktivitelere ilham kaynağı oluyor.
Yılbaşı gecesi Ankara'da Congresium'da düzenlenecek Hadise ve David Şaboy'un canlı performanslarını içeren partinin bilet fiyatlarına kıyamet günü indirimi yapıldı. Partinin 150 TL olan sahne önü bilet fiyatı, 1 gün için 100 Lira' ya çekildi.

17 Aralık 2012 Pazartesi

Hadise'miz Moda Oldu 2012-2013


KAYSERİ’DE satışa sunulan ve üzerinde ünlülerin fotoğraflarının yer aldığı çantalara özellikle gençler yoğun ilgi gösteriyor. En çok üzerinde Hadise fotoğrafı bulunan çantalar satılıyor.

Daha çok çıkardıkları albümler ve verdikleri konserlerle birbirleri ile yarışan ünlü sanatçılar arasındaki rekabet ilginç bir alana daha taşındı.

Kayseri’de Yeraltı Çarşısı’nda yaklaşık 30 yıldan bu bu yana çanta satan 50 yaşındaki Mehmet Ok, satışa sunduğu çantalarla gençlerin dikkatini çekerken ünlüler arasındaki yarışı farklı bir boyuta taşıdı. Üzerinde ünlülerin fotoğraflarının yer aldığı çantaları, bir süre önce satışa sunduğunu dile getiren Ok, satışlardan memnun olduğunu söyledi. En çok Hadiseli çantaların satıldığını ifade eden Ok, "Özellikle genç kızlar Hadise, Mustafa Sandal, Murat Boz ve Tarkanlı çantalara yoğun ilgi gösteriyor. Şu an en çok Hadise çantalarından sattık. Yeni siparişler de verdik" dedi.

Çantaları 25 TL’den satışa çıkardıklarını kaydeden Ok, İmam Hatip öğrencilerinin de en çok yabancı sanatçıların fotoğraflarının yer aldığı çantalara ilgi gösterdiklerini kaydetti. Mehmet Ok, "Rihanna, One Direction Grubu ile Justin Bieber fotoğraflı çantaları da en çok İmam Hatip Liselerinin kız öğrencileri talep ediyor. Bu alanda da en çok sattığımız çantalar One Direction Grubu’nun yer aldığı çantalar" diye konuştu.

HADİSE - BİRAZ SABRET DİNLE

 • Eski parçalarından biri olan biraz sabret adlı parçasının sözlerini ve seslendirmesini çok begeneceksiniz tamamen sizi etkileyecek bir parça olmuştur.
 • Biraz sabret adlı parçasının sözleri için biraz sabret şarkı sözleri ziyaret edebilirsiniz.
 • Youtube.com hadise nin en eski şarkısı olan biraz sabret 2 milyon dinleme aldığını biliyor muydunuz ??

HADİSE - BİRAZ SABRET DİNLE

HADİSE - BAKSANA DİNLE


 • 2010 Yılında bir parça daha cıkaran hadise çoşkulu şekilde şarkısını söylemiştir bu da seyircileri çok memnun etmiştir.
 • Baksana adlı parçasının şarkı sözlerine buradan baksana şarkı sözleri ulaşabilirsiniz.
 • Hadise eski şarkılarına fazla video klip çekmemiştir o halde bile her şarkısı dinleme almış bir parçalardır.

HADİSE - AŞKKOLİK DİNLE


 • 2009 Yıllarında piyasaya çıkardığı parçalar ile unutulmaz bir isim olmayı hedefliyordu hadise adlı sanatçımız.Türkiye ye gelerek bir kaç albüm çıkartarak hayran kitlesini anında arttırmıştır.
 • Aşkkolik adlı parçasının şarkı sözlerine ulaşmak için aşkkolik şarkı sözleri'nden ulaşabilirsiniz.
 • Aşkkolik 2009 yılında youtube.com'de 2 milyon dinleme aldığını biliyor muydunuz ?

HADİSE'NİN FRİKİK VERME KORKUSU


Acun Ilıcalı'nın vazgeçilmez O Ses Türkiye jürilerinden biri olan ünlü pop şarkıcısı Hadise, bir klasiğin yaşanmasına engel oldu. Genellikle Hadise'nin konserlerinin sonrasında mutlaka bir frikik haberi gelirdi ancak bu kez öyle olmadı.

Pop müzik şarkıcısı Hadise, uzun bir aradan sonra İzmir'de sahne aldı. Kendisini dinleyen 3 bin kişiyi coşturan Hadise, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Ege Bölgesi'nin en büyük konser mekanı İzmir Arena'da sahneye çıkan güzel şarkıcı en çok sevilen şarkılarını bir kez de İzmirliler için seslendirdi. Yeni albümünün yanı sıra beğenilen şarkılarını bir bir seslendiren Hadise, eğlencenin nabzını bir dakika olsun düşürmedi. Sahneye çıkar çıkmaz yoğun ilgiyle karşılan şarkıcı, "Şimdi eğlence zamanı" diyerek konserine başladı.

Hadise, gerek şarkıları gerekse sahne performansı ile izleyiciden tam not aldı. Konserde mini elbisesiyle gözlere de hitap eden Hadise'ye sahnede dansçıları eşlik etti.

16 Aralık 2012 Pazar

HADİSE - ADIN NE DİNLE VİDEO İZLE

 • 2009 yılının ilk zamanlarında hadise adlı sanatçımız türkiye de yeni parçalar çıkarmaya başlamış ve türkiye de o zamandan bu zamana kadar gelmeyi başarmıştır.
 • Adın ne adlı parçasının şarkı sözlerine ulaşmak için adın ne şarkı sözleri buradan ulaşabilirsiniz.Adın ne adlı parçası fazla tutulmamış ama sesi bazı insanları etkilemiş ve dinleme almış bir parçasıdır.

HADİSE - ADIN NE DİNLE

HADİSE - A GOOD KİSS DİNLE

 • İlk parçalarından biri olan hadisenin a good kiss adlı parçası ile şimdiki hali bambaşka belki inanmıcaksınız bu kişi hadise mi diye ama evet mecburen katlanacaksınız hadisenin ilk parçası ve ilk hali sizlerle
 • A good kiss adlı parçasının şarkı sözleri için a good kiss şarkı sözleri buradan devam edebilirsiniz.Youtube.com adresinde a good kiss adlı parçası 2 milyon dinleme aldığını biliyor muydunuz??

HADİSE - A GOOD KİSS DİNLE

HADİSE - KAHRAMAN DİNLE


 • 2012 yılının sonlarına doğru yepyeni bir parça ile 2012 yılını kapatan hadise kahraman adlı parça çıkartıp üstüne üstlük bu parçaya bu kadar kısa sürede bir video tasarlamış bir sanatçımızdır.
 • Kahraman adlı parçasının şarkı sözleri için kahraman şarkı sözleri ne ulaşabilirsiniz.Yeni çıkan kahraman adlı parçası henüz 1 milyon dinleme almıştır, piyasaya yeni çıktığı içindir bu ilerleyen zamanlarda 10 milyonu aşacağını umuyorum bol hadiseli günler diliyorum..

HADİSE - KAHRAMAN DİNLE

HADİSE - KALBİNE YALAN BULMA DİNLE


 • İlk videosuz klibi olan hadisenin bu şarkısı bile dinlerken insanı alıp buralardan uzaklara götürüyor o kadar mantıklı ki sözleri ve sesi herkezi etkilemeye devam ediyor güzeller güzeli kızımız.
 • Kalbine yalan bulma adlı parçasının şarkı sözleri için kalbine yalan bulma şarkı sözleri adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Youtube.com da hadise hayranlarının hazırladığı kalbine yalan bulma adlı videoyu izlemek için sizleri başbaşa bırakıyorum iyi dinlemeler..

HADİSE - KALBİNE YALAN BULMA DİNLE

HADİSE - DÜM TEK TEK DİNLE


 • Eurovision a temsilcimiz olarak katılan şarkıcımız olan hadise düm tek tek adlı parçası ile dünya 3. kadar gelmiştik.Türk tarihinin ilklerini bize sunan hadise ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 • Düm tek tek adlı parçamız için şarkı sözlerine düm tek tek şarkı sözleri buradan ulaşabilirsiniz.
 • Düm tek tek adlı parçamız youtube.com da 17 milyonu aşkın dinleme aldığını ve dünyanın dinlediğini biliyor muydunuz ?

HADİSE - DÜM TEK TEK DİNLE

HADİSE - SUPERMAN DİNLE

 • 2011 yılının bir bomba parçası daha hadisemizden geldi superman adlı video klibi ile dünyayı sallayan hadise türkiye de ise 2011 yılında en çok dinlenen parça olmuştur.
 • Superman adlı parçasının şarkı sözlerine ulaşmak için superman şarkı sözleri'nden ulaşabilirsiniz.
 • Youtube.com da superman adlı parçası 12 milyon dinleme aldığını biliyor muydunuz ??

HADİSE - SUPERMAN DİNLE

HADİSE - MESAJIMI ALMIŞTIR O DİNLE


 • 2012 yılınan bir bomba parçası daha hadiseden geldi bir zamanlar top 10 listesinde 1. sırayı kimseye kaptırmayan hadise mesajımı almıştır o adlı parçası ile gündeme gelmiştir.
 • Mesajımı almıştır o şarkı sözlerine ulaşmak için mesajımı almıştır o şarkı sözleri adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Mesajımı almıştır o adlı parçası youtube.com da 20 milyon dinleme aldığını biliyor muydunuz ?

HADİSE - MESAJIMI ALMIŞTIR O DİNLE

HADİSE - AŞK KAÇ BEDEN GİYER DİNLE


 • 2011 geçen yıllarda gündeme kadar gelen sanatçımız olan hadise bomba bir parçası ile gelmişti.Aşk kaç beden giyer adlı bir albüm çıkararak ilk şarkısı olan aşk kaç beden giyer adlı parçasına video çekimini hazırlamış ve sunmuştur.
 • Aşk kaç beden giyer şarkı sözleri için  Aşk kaç beden giyer şarkı sözleri adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Bol hadise'li günler diliyorum aşk kaç beden giyer adlı parçası sizlerle..

HADİSE - AŞK KAÇ BEDEN GİYER DİNLE

HADİSE - BİZ BURDAYIZ DİNLE


 • 2012 yılına damga gibi vuran hadise biz burdayız adlı parçası ile bizlere başlangıç yapmıştır.Eskilerden beri güzel müzik oluşturan hadise ve ekibi sayesinde hadise buralara kadar gelmiş bir sanatçımızdır.
 • Biz burdayız adlı şarkısının sözleri için Biz burdayız şarkı sözleri adresinde bulabilirsiniz.
 • İyi dinlemeler bol hadise'li günler diliyorum

HADİSE - BİZ BURDAYIZ DİNLE

HADİSE - YETENEK ŞARKI SÖZLERİ


Eşyaların ne yapar sen gittiğinde
Bana her şeyi baştan yaşatmaktan başka
Sen neredesin şimdi
Ben kime aidim
Artık sevgilin değilsem
Söyle ben kimim

Eve dönmeyeceksen
Neden taşınmadım hala
Kimi özlüyorum hala
Her nefes alışımda

Keşke ben de senin kadar yetenekli olsaydım
Terk etmek konusunda
Keşke ben de senin kadar yetenekli olsaydım
Terk etmek konusunda

Zaman geçti gitti seni seyrederken
Senin için bir anlamı yoksa da şimdi
Hayaller değişti
Niyetin kötü değildi
Ben anlıyorum seni
Sen de anlasana beni

Eve dönmeyeceksen
Neden taşınmadım hala
Kimi özlüyorum hala
Her nefes alışımda

Keşke ben de senin kadar yetenekli olsaydım
Terk etmek konusunda
Keşke ben de senin kadar yetenekli olsaydım
Terk etmek konusunda

HADİSE - SWEAT ŞARKI SÖZLERİ


Why you look my up and down for
You better move on the dance floor
Baby when you movin' that slow
I'm gonna have to let you go

Ooh ooooooooh
Baby just dance for me
Ooh ooooooooh
Shake the body and prance for me

You've got to dance like it's forplay
I wanna know how you move me
Come and make it really nasty
Work your body right through me

Ooh ooooooooh
Baby just dance for me
Ooh ooooooooh
Shake your body and give me some more

That body workin' up sweat, for me
That body soft and wet on me
That body workin' up sweat, for me
That body soft and wet on me

Yeah I like it baby, yeah

Feel the music in the club now
I think it's time for a show down
If you're not a puppet on a string
Come on baby do your own thing
Do you feel yourself in your body
The way it rubs then you tell me
What you got put it on me
Make it really nasty

Ooh ooooooooh
Baby just dance for me
Ooh ooooooooh
Shake the body and prance for me

If you wanna draw me
You better paint the floor
If you wanna be whit me
You've got to give me some more
That body workin' up sweat for me
That body soft and wet
Oh yeah

Oh mammy got the body all soaking
You should know where me showing
Keep throwin' hands up droppin' jerseys
To my ass with no amatory
Yes you've heard me
Keep talkin' dirty
So kind of the damn status
While in tingles got to wear frame famous
Faces movin' over dangerous places

That body workin' up sweat for me
That body soft and wet on me
That body workin' up sweat for me
That body soft and wet on me

Workin' up sweat, oh yeah

Feel the music in the club now
Feel the music in the club now
Feel the music in the club now
Feel the music in the club now

HADİSE - SUPERNATURAL LOVE ŞARKI SÖZLERİ


Baby since I met you
I've been having close encounters of the purest kind
I don't need to tell you what I'm longing for
Cause baby you can read my mind
You touch me where I like it the most
Love me baby till I overdose
Your fingers on my body play a melody
I feel the rhythm down my spine

And it's burning in my bones
One look of you and I lose control
And it's running through my vains
One shot of you makes me go insane

This love is so supernatural
It makes me beg for more
This love is so supernatural
It's what I'm living for

I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last

This love I found got me so high
I don't know if I could be able to come down
You're my heaven you're my pill when I'm ill
I just breathe you and I feel alright
Your love is like the sweetest cure
You got me trippin but I still want more
Your fingers on my skin ooh
I love it when they're playing my favourite song

And it's burning in my bones
One look of you and I lose control
And it's running through my vains
One shot of you makes me go insane

This love is so supernatural
It makes me beg for more
This love is so supernatural
It's what I'm living for

I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last

And it's burning in my bones
One look of you and I lose control
And it's running through my vains
One shot of you makes me go insane

This love is so supernatural
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last
This love is so supernatural
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last
I don't even have to ask ask ask
Will this love last last last

HADİSE - SUPERMAN ŞARKI SÖZLERİ


Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali
Çok saftım dimi bende, olanları yuttum yani
Sen sustukça ben haberlerini kuşlardan aldım
İnsan böyle işte, bozuldum gel gör şaşırmadım

Kim bilir zehirli dudağında
Kaç gecenin,kaç güneşin tadı
Bende hiç hasar yok aslında
Çocukken oynardım ben bunları

Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda, olduramazsın
Nasıl bir düşmek bu böyle gözden, Superman olsan toplayamazsın
Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda, olduramazsın
Senin kırık sandığın bu kalbi çoktan uçurdum, durduramazsın
Zor

Ahhh
Hiç zahmet edip de düşünme o ihtimali
Hiçbir söz değiştiremez kararımı, fikrim baki

Kim bilir zehirli dudağında
Kaç gecenin kaç güneşin tadı
Bende hiç hasar yok aslında
Çocukken oynardım ben bunları

Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda, olduramazsın
Nasıl bir düşmek bu böyle gözden, Superman olsan toplayamazsın
Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda, olduramazsın
Senin kırık sandığın bu kalbi çoktan uçurdum, durduramazsın

HADİSE - STİR ME UP ŞARKI SÖZLERİ


Stir me up, stir me up
Make it hot, Make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you got

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

I can see you standing there
Checkin' out the dress I wear
But boy tell me first what's on your mind

I know that you want me too
Make you feel like your my boo
So boy get me in the mood tonight

That's right it's gotta be all or nothing
Don't make me wait, let me know that you want me
I don't wanna sleep alone tonight

You can stay as long as the moon is
Shining in my little bedroom
I just gotta have you by my side
I don't wanna sleep alone
Tonight I gotta have you by my side

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

I know I've been watching you
You've been checkin' on me too
Oh boy, are you man enough for me

Do just what ya gotta do
I can taste the heat in you
Oh boy, let me take a bite in you

That's right it's gotta be all or nothing
Don't make me wait, let me know that you want me
I just gotta have you by my side
I don't wanna sleep alone
Tonight I gotta have you by my side

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Seni istiyorum
Yaklas yanima sakin korkma
Sana hastayim anlasana
Yaklas yanima sakin korkma
Sana hastayim bunu anlasana

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me

Stir me up, stir me up
Make it hot, make it naughty
Stir me up, stir me up
I like that, boy you've got me
seni istiyorum

Yaklas yanıma sakin korkma
Sana hastayim anlasana
Yaklas yanima sakin korkma
Sana hastayim anlasana

HADİSE - SIRADAN ŞARKI SÖZLERİ


Düşündüm de şöyle gerçekleri görünce
Anladım her şeyi çok kısa sürede
Üzüldüm sonra vakit kaybettiğime
Sıkıldım aslında hem de fazlasıyla

Sıradansın sıradan
Hiçbir farkı olmayan
Herkes gibi kendince yetersiz özellikte
Sıradansın sıradan
Hiç heyecan duyulmayan
Herkes gibi kendince belirsiz özellikte

Sıradansın sıradan
Konuşsana benle bir kaç sebep söyle
Zaman geçmiyor ki renksiz birisiyle
Olmaz ki zorla her gün aynı tavırda
Heyecan bitmiş aslında hem de fazlasıyla

Sıradansın sıradan
Hiç bir farkı olmayan
Herkes gibi kendince yetersiz özellikte
Sıradansın sıradan
Hiç heyecan duyulmayan
Herkes gibi kendince belirsiz özellikte

HADİSE - SAKIN GİTME ŞARKI SÖZLERİ


yanimdan sakin ha ayrilma
sensizlige dayanamam
senin kadar guzel bir hadise
yasamadim bugune kadar ben

sen benimsin bende senin
bunu sakin unutma
sen benimsin bende senin
aklindan cikarma

yanimda kal sakin gitme
beni yalniz birakma
burda kal geri donme
ben buna alisamam
seninle beraber uyumak
gunesin dogusunu izlemek
tenini koklamak sesini dinlemek
bir guzel ruya benim icin
kalbimin atisini yalniz sen duyarsin

sen benimsin bende senin
bunu sakin unutma
sen benimsin bende senin
aklindan cikarma

yanimda kal sakin gitme
beni yalniz birakma
burda kal geri donme
ben buna alisamam

HADİSE - ON TOP ŞARKI SÖZLERİ


You just can�t keep up with me
Did you run out of battery?
Do you need to refill
Guess I�ll have some time to kill

You�ve been chasing my guy
You�ve been spreading mean lies
You don�t know who you�re dealing with
Girl you better face it

I�m on top, girl, I�m on top
I�m in charge and I won�t stop
I�m the one who calls the shots
Fight me if you got the guts

I�m on top, girl, I�m on top
Try me, you can�t keep me up
Once my army hits your shelves
You wish you could end this call

I�m on top, girl, I�m on top

You�ve picked out the wrong one
My pain is a shotgun
You�re playing with fire
You prefetic lyer

You declair me walking
Watch me put up your world
There�s not a sky I won�t hit
You�ve trespassed the limit

I�m on top, girl, I�m on top
I�m in charge and I won�t stop
I�m the one who calls the shots
Fight me if you got the guts

I�m on top, girl, I�m on top
Try me, you can�t keep me up
Once my army hits your shelves
You wish you could end this call

I�m on top, girl, I�m on top
I�m on top, girl, I�m on top

Remember how you used to say
You better not mess with Hadise
You better not mess with Hadise
You b*tch
Remember how you used to say
You better not mess with Hadise

I�m on top, girl, I�m on top
Try me, you can�t keep me up
Once my army hits your shelves
You wish you could end this call

Remember how you used to say
You better not mess with Hadise
You better not mess with Hadise

HADİSE - MY BODY ŞARKI SÖZLERİ


Here we are, alone in a room
only dressed by a shadow, me and you.
My lips are dry, better kiss me quick
.. Just put some pressure on it.

That�s it, right there
That�s it, right there
x2

Tangled tongs, dancing aroud
your handson my skin, going down.
You got me weak in my knees, I cannot control this
You got me tamed, not many men can do this.

You know my body, like nobody
Never felt so naughty, oh boy you got it
We don�t need no bed, at least not yet
It feels so good, when it�s unexpected

Light as a feather, your fingertips
searching my body
You got me weak in my knees, I cannot control this
You got me tamed, not many men can do this.

You know my body, like nobody
Never felt so naughty, oh boy you got it
We don�t need no bed, at least not yet
It feels so good, when it�s unexpected

I feel so good (so good, so good,so good)
I feel so good (I feel so good)

You know my body, like nobody
Never felt so naughty, oh boy you got it
We don�t need no bed, at least not yet
It feels so good, when it�s unexpected

You know my body, like nobody (your touch)
Never felt so naughty, oh boy you got it (your lips)
We don�t need no bed, at least not yet (your featherlight fingertips)
It feels so good, when it�s unexpected ( and it feels so good)

That�s it, right there
That�s it, right there
x2

HADİSE - MİLK CHOCOLATE GİRL ŞARKI SÖZLERİ


Milk chocolate girl, chocoholic wrapped in foil
I'm a milk chocolate girl it ain't pure but that's my world
Milk chocolate girl, I'm a chocoholic wrapped in foil
I'm a milk chocolate girl licking my fingers clean.

Every woman knows what I mean
Chocolate sounds just like a dream
The sweet taste makes ya wanna scream
A lot of woman say it's better than...
Ya know what I mean

Chorus
Milk chocolate girl I'm a chocoholic wrapped in foil
I'm a milk chocolate girl it ain't pure but that's my world
My sweet thoot needs to bite into it hide into a chocolate tree
I'm a milk chocolate girl licking my fingers clean

I wish I could wake up in a chocolate land
Where everything is made of chocolate and
I can eat everything that's in my hand
Fantasize about it again and again
[Chorus:]

oh oh yeah yeah (4x)

Breeze trough life on a milky cloud
all the ladies know what I'm talking about

Milk chocolate girl... hhhmmmm... ohoh
Milk chocolate girl... hmmmmm...
Milk chocolate girl... hmmmmm...
Yeah, I'm a milk chocolate girl... licking my fingers clean

chorus

Milk chocolate girl oooh, yeah
Milk chocolate girl oooh, yeah
oooh, oooh, Milk chocolate girl
oooh, yeah, licking my fingers clean

Milk chocolate girl hhmmmm
hmmmmmm
Milk chocolate girl hhmmmm
hey hey hey
Milk chocolate girl...

HADİSE - MESAJIMI ALMIŞTIR O ŞARKI SÖZLERİ


Ya nazara geliyo, ya mezara gidiyo
Gerçek şu ki; aşkın ömrü var
Savaşmazsak eğer

Çabamı göremiyo, hazıra konuyo
Kıpırdamıyo kalbimi kırıyor ve
Büyüsü bozuluyor

Ne desem olmuyo olmuyo
Sabrımı artık zorluyo
Aşkından bıktım kalemi kırdım
Mecburen söyle birkaç cümle

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim?
Mesajımı almıştır o

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim
Mesajımı almıştır o

Ya nazara geliyo ya mezara gidiyo
Gerçek şu ki; aşkın ömrü var
Savaşmazsak eğer

Çabamı göremiyo hazıra konuyo
Kıpırdamıyo kalbimi kırıyor ve
Büyüsü bozuluyor

Ne desem olmuyo olmuyo
Sabrımı artık zorluyo
Aşkında bıktım kalemi kırdım
Mecburen söyle birkaç cümle

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim?
Mesajımı almıştır o

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim?
Mesajımı almıştır o
Mesajımı almıştır o
Mesajımı almıştır

Ne desem olmuyo olmuyo
Sabrımı artık zorluyo
Aşkında bıktım kalemi kırdım
Mecburen söyle birkaç cümle

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim?
Mesajımı almıştır o

Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim?
Mesajımı almıştır o

HADİSE - MELEK ŞARKI SÖZLERİ


Artık bakma yüzüme
Konuşma bitti
Ve sözün yok

Aşksa gitti bak işte
Yalanlara kurban
Ve özrün yok

Sana yetse
Kalbim mutluluk olurdu
Aşkın sonundaki varışın

Yarı yolda
Döndün ihanetinle
Onunlaymış senin yarışın

Bulamazsın
Dokunamazsın
Bendeki sana yabancı bir yürek

Meleğindim
Kanadımı kırdın
Uçmuyor artık
Aşkınla o Melek

Uçmaz artık o
Ne yapsan da
Olamazsın
Yüzüme bakma
Bir yabancıyım tanımazsın

HADİSE - MARRİED MAN ŞARKI SÖZLERİ


Never touch a married man
No matter when it�s a dead end
Never touch a married man
You�re not his wife not the way you think
You�re his secret until she finds out
And she will�.

Never, never, never, never
Never mess with a married man

Girl don�t sweat for a man like that
Don�t do it girl don�t do it girl
Don�t use your breath for a man like that
Don�t do it girl don�t do it girl

Look in his eyes he ain�t mister right
Night after night he�s making you blind
He will leave you� He will leave you girl

It�s the truth, it�s the truth, it�s the truth.

HADİSE - MACERA ŞARKI SÖZLERİ


Bekliyorum boş odamda
Gözlerimi kapattım
Bir macera sığmaz bir güne
Yem olmaz aşk bir tek geceye

Bir günlük biri değilsin
Hatırla öyle demiştin
Çevirirsen numaramı
Ya benimsin ya benimsin

Ara beni yazıyor işte numara
Tut aklında yapma artık makara
Bende dert yok ki her gün macera
Uyursak uyanırsın farkıma galiba
Bir dövmeci buldum
Açtım göğsümü hemen
Niye çekineyim ki YO!

Yapsın bir kalp isminden
Aşkım sanki silecek miyim YO!

Ara beni yazıyor işte numara
Tut aklında yapma artık makara
Ben de dert yok ki her gün macera
Uyursak uyanırsın farkıma galiba

HADİSE - LONG DİSTANCE RELATİONSHİPS ŞARKI SÖZLERİ


I keep a picture of you Everywhere I go
I miss you like crazy
When I can't reach you On my cellphone
When i'm feeling Like I'm all alone
Day after day
It's not easy
Day after day
I keep busy
Long distance relationships
I'm a thousand miles away from my baby's cheeks
And I miss you like crazy
I miss you like crazy
Gotta hear your voice Before I go to sleep
I wanna hear you talk
I wanna hear you breath
And I miss you like crazy

It's like my lucky charm Everywhere I go
I miss you like crazy
If you'd be here with me Everywhere I go
When I leave you my heart goes numb
When you didn't call my mind is gone
Day after day
It's not easy
Day after day
I keep busy
Long distance relationships
I'm a thousand miles away from my baby's cheeks
And I miss you like crazy
I miss you like crazy
I miss you more and more
More
I miss you more
Miss you like crazy
I miss you like crazy
Miss you like crazy
If I could bridge the gab Everywhere I go

HADİSE - KALBİNE YALAN BULMA ŞARKI SÖZLERİ


Sevmiyordun yoktan mı oldun
Bir cevap ver o zaman
Böyle mesafe çaren olduysa
Canın sağ olsun aşkım

Yine de çok istersen
Geriye döndüm dersen
Elimi tut ve konuşma

Yalnız korkarsa
Bensiz ağlarsa
Kalbine nolur kızma
Arada özlerse
Görmek isterse
Kalbine yalan bulma

Sevmiyordun yoktan mı oldun
Bir cevap ver o zaman
Böyle mesafe çaren olduysa
Canın sağ olsun aşkım
Yine de çok istersen
Geriye döndüm dersen
Elimi tut ve konuşma

Yalnız korkarsa
Bensiz ağlarsa
Kalbine nolur kızma
Arada özlerse
Görmek isterse
Kalbine yalan bulma

HADİSE - KAHRAMAN ŞARKI SÖZLERİ


Sıkıldım , bunaldım , bi kurtulamadım ..
Seninle bir yerde nefes alamadım ...

Bakmam geriye bana aşk lazım
Sensiz bitecek bir roman lazım

Dönmem geriye , bana o lazım
Senden gidecek kahraman lazım

Hevesle , kalıp da senin olamadım ...
Bu aşk da hedef ne , bir tutturamadım ...

Bakmam geriye bana aşk lazım ,
Sensiz bitecek bir roman lazım .

Dönmem geriye bana o lazım ,
Senden gidecek kahraman lazım ...

HADİSE - HERO ŞARKI SÖZLERİ


I see you; you're sleeping That's what you always do Been fighting this feeling; I can't look up to you

Won't look to the past I just got to move on And leave all I have Being sad made me strong Won't look to the past Now I'm turning the page And wait for a blast Cause my hero's on his way

I 'm stuck in your chapter The same scene every day We're lonely together I need to break away

Won't look to the past I just got to move on And leave all I have Being sad made me strong Won't look to the past Now I 'm turning the page And wait for a blast Cause my hero's on his way

HADİSE - HARAKİRİ ŞARKI SÖZLERİ


Aşk için vazgeçmeli gururundan kendinden
Sen köleysen kibrine... Azad ol efendinden

Çaktırmadan hayatının
Değiştirirler lugatını
Hislerinin terhisinde
Çalarlar aşk sanatını

Aşk için vazgeçmeli gururundan kendinden
Sen köleysen kibrine... Azad ol efendinden

Yaşamak değil seninki
Düpedüz Ha Harakiri
Örnek aldıkların var ya
Korku zengini... Duygu fakiri

Ha ha ha ha ha ra kiri

Kara kalem çalışırlar
Duygularının üstüne
Sırra kadem basar asarlar
Yalnızlığın büstüne

Yaşamak değil seninki
Düpedüz Ha Harakiri
Örnek aldıkların var ya
Korku zengini... Duygu fakiri

Ha ha ha ha ha ra kiri

HADİSE - FAST LİFE ŞARKI SÖZLERİ


I'm always on the go
I go from show to show
Airplanes, taxicabs take me to the next spot

I travel around the world
It's always in and out
Airplanes, taxicabs, hotels, restaurants
Go go go go

Yeah I've seen a lot of places
Yeah I've seen a lot of faces
Every day it's hard to find love
When you lead a fast life

Fast life
I can't slow down
I'm always running around, running around, running around
On my high heels
Try walking a mile on these
I'm always running, running around, chasing time

Fast life
Sometimes I'm running on stress
Fast life
When my schedule's a mess

I'm always on the go
Even when I'm feeling slow
Airplanes, taxicabs take me to the next spot

Pack your suitcase

There's no time to waist
Airplanes, taxicabs, hotels, restaurants
Go go go

Yeah I've seen a lot of places
Yeah I've seen a lot of faces
Every day it's hard to find love
When you lead a fast life

Fast life
I can't slow down
I'm always running around, running around, running around
On my high heels
Try walking a mile on these
I'm always running, running around, chasing time

Fast life
I can't slow down
Fast life
Yeah yeah yeah

Go go
Go go

When I'm flying high, high up in the sky
I think about the life I'm leaving behind

Fast life
I can't slow down
I'm always running around, running around, running around
On my high heels
Try walking a mile on these
I'm always running, running around, chasing time

I can't slow down
Fast life, ooh
Fast life

HADİSE - EVLENMELİYİZ ŞARKI SÖZLERİ


Bence evlenmeliyiz hemde bu sene

Aşksız dönen bir dünya
Durmuş kalmış aslında
Seni gördüm şu anda
Nolur dur uzaklaşma
İstesen de doymazsın
Bir sınır da koymazsın
Herkesten çok ayrısın
Sen bunun farkındasın..

Gel gel gelsene de beni övsene
Senle ben yanyana bir düşünsene
Gel gel gelsene de aynı sahneye
Bence evlenmeliyiz hem de bu sene

Mantıklı düşünsene
Aklın fikrin nerede
Herkesi dinliyorsun
Beni duy bir kere de
İstesen de doymazsın
Bir sınır da koymazsın
Herkesten çok ayrısın
Sen bunun farkındasın..

Gel gel gelsene de beni övsene
Senle ben yanyana bir düşünsene
Gel gel gelsene de aynı sahneye
Bence evlenmeliyiz hem de bu sene

HADİSE - DÜM TEK TEK ŞARKI SÖZLERİ


Baby you're perfect for me
You are my gift from heaven
This is the greastest story of all times
We met like in a movie
So meant to last forever
And what you're doing to me
Feel so fine

Angel, I wake up
and live my dreams
Endlessly
Crazy for you!

Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always out it like theres no limit,
Feels like there's no way back
Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always out it like there is no limit
Feels like there's no way back

Baby I read all answers
In your exotic movements
You are the greatest dancer of all times
You make me feel so special
No one can kiss like you do
As if it's your profession
Feel so fine...

Angel I wake up and live my dreams
Endlessly
Crazy for you!

Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always louder like there's no limit
Feels like there is no way back
Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always louder like there's no limit
Feels like there is no way back

Can you feel the rhythm in my heart...

Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always louder like there's no limit
Feels like there's no way back
Can you feel the rhythm in my heart
The beat's going Düm Tek Tek
Always louder like there's no limit
Feels like there's no way back

Always louder like there is no lmit
Feels like there's no way back
Always louder like there is no limit
Feels like Düm Tek Tek....

HADİSE - DOUBLE LİFE ŞARKI SÖZLERİ


Give me a moment,to realize it.
Laying beside you, seem so unreal.
Still can't believe it, i've try to find it.
Iwas afraid to, feel what i fear.

İn this cold, called life.
I need a torch, a guide in line.
And you're that guy, you are the one.
Could you be mine, mine for all times

Would you be mine? mine for all times.
I would live a double life, just to be with you.
Earing, fearing,earing right,it's what i have gotta do.
E would live a double life, secret and taboo.
I don't wanna live a life, but i gotta be with you